Logo jest znakiem graficznym w najprostszy sposób przedstawiającym firmę. Od jego formy, jak wygląda w dużej mierze zależy powodzenie firmy. Projektując logo w oparciu o zasady feng shui bierze się pod uwagę wiele czynników. Najważniejsze to rodzaj działalności, właściciele firmy, data rozpoczęcia działalności, określenie odbiorców znaku. 
  Najważniejsze są relacje pomiędzy żywiołami znajdującymi się w elementach składowych logo, które wynikają z żywiołów właściciela i rodzaju działalności firmy. Niebagatelne znaczenie ma rozmieszczenie wszystkich elementów wynikających z rozkładu energii związanego z podziałem siatki bagua. Każdy kolor, kształt, element składowy można przyporządkować do jednego z pięciu elementów.
  Wybierając elementy składowe logo nie należy zapominać o tym jak oddziałują one na odbiorców, a właściwie na ich podświadomość. To z kolei wpływa na zachowanie i określone reakcji, na których zależy właścicielowi firmy. 
 Ponieważ jeden obraz wart jest tysiąca słów poniżej przedstawiam wybrane projekty logo wykonane dla różnych firm w ostatnim czasie.


 

 Firma zajmuje się  wizażem i fotografią artystyczną.

Studio poprawiające urodę w oparciu o tradycyjne techniki i nowoczesne osiągnięcia nauki.
Centrum medycyny chińskiej.
Firma handlująca przyprawami, ziołami i herbatą 
Obsługa inwestycji budowlanych, wybór projektu, doradztwo, odbiory budowy.
Firma transportowa.
Biuro projektowe. 

Firma zajmująca się produkcją i handlem bielizną erotyczną.Konsultant Feng Shui - Ireneusz Mielec, 59-800 Lubań Rynek-Sukiennice 25 | tel/fax.75 721 38 88, 510 169 988 | Wizyty: 275838