Bardzo często w sztuce aranżacji przestrzeni Feng Shui wykorzystuję obrazy, które są doskonałym remedium wzmacniającym dążenia mieszkańców. W zależności od pragnień osób dla których sporządzam ekspertyzy powstają również obrazy o określonej tematyce. Są to obrazy na płótnie wykonane farbami olejnymi. Moje wieloletnie doświadczenia wskazują na to, że zawieszenie obrazu w ściśle określonym miejscu przyciągają do życia moich klientów konkretne pożądane sytuacje, otwierają możliwości i rozwój. 

Przykładów na skuteczność działania tych niezwykłych remediów jest bardzo dużo. Zawieszenie w sypialni obrazu przedstawiającego związek, namiętność, czułość spowodowało, że samotna kobieta poznała wymarzonego partnera. Po zawieszeniu w gabinecie obrazu przedstawiającego majestatyczną górę szef firmy stał się autorytetem, a firma zaczęła generować duże dochody. Anioł który znalazł miejsce na ścianie w holu spowodował, że dom zaczął przyciągać dobrych, oddanych przyjaciół i stał się szczęśliwym miejscem. To tylko kilka przykładów. Zastosowanie tych remediów jest praktycznie nieograniczone. Warunkiem skuteczności działania jest tematyka, elementy składowe, kolorystyka i to co jest najważniejsze, czyli "tchnienie". "Tchnienie" to siła moc, energia, która nadaje obrazowi siłę, która w połączeniu z energią miejsca czyni cuda. 


Poniżej znajduje się kilka obrazów z wyjaśnieniem ich przeznaczenia i podaniem miejsca ich lokalizacji w przestrzeni mieszkalnej. 


Jest to jedynie prezentacja kilku obrazów. Powstanie obrazu na konkretne zamówienie poprzedzone jest konsultacją z klientem, poznaniem jego osobowości i pragnień, analizą przestrzeni mieszkalnej.
Zamówienia realizowane są w przeciągu trzech tygodni. Ceny uzależnione są od wielkości obrazu i czasu jaki jest poświęcony na ich wykonanie. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie. tel 510 16 99 88.

 

Obraz olejny na płótnie 100/70 cm  "Wenus" pokój dziewczyny, obraz stymulujący kreatywność stymulujący mądrość. Szukanie odpowiedzi czym jest piękno. 


Obraz olejny 100/70 "Nike" , działanie - jako wzmacniacz kreatywności, refleksja, wymuszający uczenie.
Obraz olejny 100/70 "Wolna" . Przełamanie ograniczeń, barier i obaw, otwierający na możliwości. Lokalizacja w pokoju dziennym. 


Obraz olejny 100/70 "Medytacja". Korzystnie wpływający na rozwój duchowy. Miejsce salon.

Obraz olejny 100/80 "Anioł" . Strażnik domu, zapraszający gości. Znajduje się w przedpokoju.

Obraz 80/100  "Związek". Przyciągający partnera, budujący i wzmacniający związek. Znajduje się w sypialni.


Obraz 100/70 "Nauka chodzenia" . Rozwój duchowy, przełamanie ograniczeń. Salon.Obrazy 50/80 "Trawy". Idealne remedium do pobudzenia chi w strefie bogactwa. Przyciągające
 pieniądze i poprawiające relacje z rodzicami. Gabinet.


Rysunek 100/70 ołówek " Namiętność" . Wzmacnia relacje w związku. W sypialni.Anioł , Olej na płótnie 50/50, strażnik domu witający gości.

Kobieta , Olej na płótnie 50/70, rozwój duchowy, kreatywność.


Inspiracja , olej 70/100

Konsultant Feng Shui - Ireneusz Mielec, 59-800 Lubań Rynek-Sukiennice 25 | tel/fax.75 721 38 88, 510 169 988 | Wizyty: 275835