TARCZA OCHRONNA TARCZA OCHRONNA 

 WSTĘP

 Od lat ludzie stosowali przeróżne symbole, ornamenty, rzeźby w celach ochronnych. Te remedia miały za zadanie ochronę osób i miejsc. Jednym z takich rysunków jest Tarcza Ochronna. Jej działanie jest ściśle związane z promieniowaniem kształtów, które w dalszym ciągu nie jest do końca wyjaśnione. Ten brak wyjaśnienia jak i dla czego to działa nie stanowił przeszkody w skutecznym stosowaniu podobnych urządzeń. Wielokrotnie potwierdzono o skuteczności ich oddziaływania w praktyce, podczas badań i eksperymentów. Samo pojęcie „promieniowanie kształtów” jest też pojęciem umownym, które raczej kojarzy się z oddziaływaniem na organizm człowieka, na materię ożywioną, na przestrzeń, na możliwość wytwarzania bardzo subtelnych, odmiennych niż normalne oddziaływań zmieniających w znaczący sposób energetykę wokół człowieka i miejsca. Najbardziej znaną bryłą emitującą promieniowanie związane z kształtem i synchronizacją z polem magnetycznym ziemi jest piramida, której właściwości zostały wielokrotnie potwierdzone. Istnieją również inne bryły, figury jak i formy liniowe w postaci rysunków. Znaki i symbole, które przetrwały do naszych czasów i posiadają właściwości emitujące promieniowanie. Promieniowanie to bywa niekiedy pozytywne jak i negatywne w odbiorze przez ludzi i organizmy żywe. Współczesna radiestezja odkrywa na nowo to, co do tej pory uważane było, jako element obrzędów, wierzeń, zwyczajów i filozofii. W oparciu o dawne przekazy, zachowane figury i rysunki oraz aktualne badania radiestezyjne powstają remedia o specyficznych właściwościach, które wykorzystywane są dla dobra ludzi. Efekt oddziaływania takich rysunków lub kształtów uzależniony jest od zachowania wierności proporcji, kształtu i niekiedy nieracjonalnych zasad obsługi. Właśnie takim urządzeniem z powodzeniem stosowanym od lat jest Tarcza Ochronna. Po raz pierwszy usłyszano o niej w 1964 roku. Została ona opracowana przez braci Sevranx z Belgii. Jej skuteczność sprawiła, że cieszyła się ona dużą popularnością we Francji. W latach dziewięćdziesiątych zyskała również dużą popularność za strawą terapeuty Stanisława Sempla, który związany był z Wrocławskim Centrum Terapii Naturalnych. 

 BUDOWA TARCZY OBRONNEJ

 Budowa tarczy jest bardzo prosta, do jej wykonania wystarczy kartka papieru i przyrządy do jej samodzielnego wykreślenia. Figura geometryczna składa się z sześciu współśrodkowych sześcianów foremnych. Środkowy (najmniejszy sześcian) posiada wewnątrz dwie krzyżujące się linie proste tworzące krzyż. Na górze znajduje się niewielkich rozmiarów koło pełniące funkcję wskaźnika kierunku północnego. Uzyskana w wyniku nałożenia na siebie sześcianów figura geometryczna jest tak zwaną figurą żywą. Po wpatrywaniu się w nią u obserwatora pojawiają się efekty sugerujące ruch i przekształcanie się obrazu w inny, który jest na pierwszy rzut oka nie widoczny.  W pozornie statycznym rysunku zaczyna się dynamika uzyskana dzięki odpowiednim odległością i proporcją linii. Linie wykreślone są czarnym tuszem i mają 1 mm grubości na białej kartce papieru. Wewnętrzny sześcian to miejsce przeznaczone na tak zwanego „świadka”. Świadek to niewielka szklana buteleczka o takich wymiarach by nie wychodziła poza sześcian oznaczony krzyżykiem. Wszystkie wymiary i proporcje zostały opracowane w wyniku wielokrotnych badań i eksperymentów w związku z tym nie powinno się ich zmieniać. Każda zmiana spowoduje utratę właściwości tarczy, może ona zacząć również zachowywać się nieobliczalnie po wszelkiego typu modyfikacjach. 

 ZASTOSOWANIE 

 Tarcza przeznaczona jest do ochrony osoby. Osobę tą reprezentuje „Świadek”, czyli buteleczka, w której się znajduje watka z płynem fizjologicznym (śliną) osoby chronionej. W czasie występowania epidemii tarcza chroni przed wirusami, inwazją mikrobów i bakterii. Chroni również przed działaniem tych, które źle życzą danej osobie. Chroni przed mikro wibracjami ( 5G), negatywnym oddziaływaniem na odległość, negatywnymi sugestiami i uzależnieniami. Tarcza wzmacnia system energetyczny osoby, dla której jest stosowana. Powoduje szybszą regeneracje, wzrost optymizmu i wzrost odporności organizmu. 

Tarcza Ochronna działa na odległość na dwa sposoby: może działać samodzielnie wykorzystując jedynie promieniowanie kształtów, może również wykorzystywać promieniowanie kształtu z połączeniem z oddziaływaniem telepatycznym terapeuty.

 Kolejność postępowania: 

1. Tarczę należy wykreślić samodzielnie. Rozpoczynamy od środka na zewnątrz. Jeżeli nie jest to możliwe to na gotowy rysunek tarczy nakładamy przeźroczystą kartkę do wykreślania rysunków technicznych, a następnie wykonujemy rysunek zgodnie z kolejnością podaną w załączonym rysunku poniżej. Jeżeli i to nie jest możliwe to załączoną kartkę (rysunek) należy w spokoju i skupieniu obwieść cienkim patyczkiem zachowując kolejność jak przy sporządzeniu rysunku. Niebieska linia wskazuje na linię cięcia przy pomocy nożyczek. 

2. Następnie tarczę należy ustawić na osi N-S. Małe kółko wyznacza kierunek północny. Potrzebny będzie, więc dobry kompas.

 3. Nasycić watkę śliną osoby, dla której ustawiamy tarczę. Następnie wkładamy watkę do szklanej buteleczki o średnicy nie większej niż 20 mm. Otwór buteleczki zamykamy korkiem. Oczywiście można ją również ustawić dla siebie.

 4. Ustawić buteleczką w środku wewnętrznego sześcianu na krzyżyku. Tarcza ze świadkiem powinna stać w spokojnym miejscu i nie należy zmieniać ustawienia. Czas pracy uzależniony jest od czasu, na jaki ma chronić. Jak się uważa 10 minut pracy tarczy zabezpiecza około 36 godzin ochrony. 

 5. Jeżeli zamierzamy wzmocnić oddziaływanie tarczy poprzez przekaz telepatyczny terapeuty to należy stanąć za tarczą z twarzą skierowaną na północ, umieścić dłonie nad tarczą, stworzyć mentalny obraz osoby wraz ze wszystkimi efektami spodziewanego efektu, czyli w pełni zdrowej, bogatej i szczęśliwej osoby. Następnie należy ukierunkować przepływ energii poprzez jej zwizualizowanie i przyjmowanie przez daną osobę. 

6. Po zakończeniu przekazu należy watkę znajdującą się w butelce wyciągnąć i spalić. Buteleczkę należy starannie umyć ciepłą wodą i przetrzeć alkoholem. Tarczę można stosować ponownie.

Konsultant Feng Shui - Ireneusz Mielec, 59-800 Lubań Rynek-Sukiennice 25 | tel/fax.75 721 38 88, 510 169 988 | Wizyty: 275817