Logo jest znakiem rozpoznawczym firmy. Jest to obraz, słowo wyrażające myśl, posiadający indywidualne, wyjątkowe cechy. Logo to forma graficzna, która jest interpretacją brzmienia nazwy, identyfikująca markę, firmę, ideę, projekt oraz inny rodzaj aktywności gospodarczej lub społecznej cech pozwalający na jednoznaczne zidentyfikowanie właściciela znaku.

TARCZA OCHRONNA

Współczesna sztuka aranżacji przestrzeni Feng Shui związana jest z życiem i czerpaniem z niego jak najwięcej pożytku. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że jest to dziedzina aktywności człowieka polegająca na maksymalnym wykorzystaniu tego, co niesie los, oraz pełne spożytkowanie pozytywnych właściwości środowiska i miejsca, w którym żyją ludzie. Jest to obraz, słowo wyrażające myśl, posiadający indywidualne wyjątkowe cechy. Logo to forma graficzna, która jest interpretacją brzmienia nazwy, identyfikująca markę, firmę, ideę, projekt oraz inny rodzaj aktywności gospodarczej lub społecznej cech pozwalający na jednoznaczne zidentyfikowanie właściciela znaku.

Znaczenie kombinacji gwiazd.
Według Chińczyków czas powtarza się nie jest linearny, lecz ma kształt spirali. Ponieważ zachodzi powtarzanie czasu to i pewne zdarzenia i właściwości domu wzniesionego w danym czasie będą się powtarzały. Czynione na przestrzeni wieków obserwacje dotyczące losu mieszkańców i ich zapisywanie przez Chińczyków posiadały znamiona powtarzalności.

Jednym z bardzo często stosowanych remediów w sztuce Feng Shui ze względu na olbrzymią siłę oddziaływania na ludzi stały się w ostatnich czasach dzieła sztuki. W śród nich największe zastosowanie znalazły obrazy. Obraz oddziałuje na odbiorcę poprzez przekazywane treści, kolorystykę i zawarty w nim ładunek emocjonalny, ukrytą siłę i tchnienie, która emanuje z dzieła sztuki dzięki staraniom artysty.

Negatywne wpływy roczne w 2014 roku. Rok 2014 będzie rokiem drewnianego konia, który związany jest ze specyficzną energią roku. Oprócz tego, co roku występują tak zwane negatywne wpływy roczne, które muszą być uwzględniane przy opracowaniu ekspertyzy i aranżacji wnętrz.

Konsultant Feng Shui - Ireneusz Mielec, 59-800 Lubań Rynek-Sukiennice 25 | tel/fax.75 721 38 88, 510 169 988 | Wizyty: 192084