Rozpoczynają się przyjęcia do Akademii Feng Shui. Terminy przyjęć w systemie zaocznym: Rozmowa kwalifikacyjna: 14 września 2013 godz. 10:00 W systemie zaocznym podstawą przyjęcia jest rozmowa kwalifikacyjna, która dotyczy motywacji podjęcia nauki, przyszłych celów i zamierzeń. Dokumenty: ankietę (można ją pobrać tutaj), odpis świadectwa szkoły średniej, trzy zdjęcia należy składać w sekretariacie Akademii.
Więcej informacji na stronie :
http://www.feng-shui.edu.pl/nabor.html#zaoczny

Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. 4-6/10/2013
 Prowadzący: Matthias Hunecke  
Miejsce: Studium Edukacji Ekologicznej ul. Starograniczna 28, 54-237 Wrocław
 Informacje: Dowiedz się więcej na temat treści kursu Kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. http://www.atn.edu.pl/?page=agenda


Polecam Ustawienia Rodzinne - metoda Berta Hellingera.  28-29/9/2013
 Prowadzący: Krzysztof Maćko Miejsce: Studium Edukacji Ekologicznej ul. Starograniczna 28, 54-237 Wrocław
 Informacje: Dowiedz się więcej na temat treści kursu Ustawienia Rodzinne - metoda Berta Hellingera. http://www.atn.edu.pl/?page=agenda


Za pomocą wzroku odbieramy informacje o otaczającym nas świecie w ponad 80 % . Powszechnie znane przysłowie mówi, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Z tego powodu przekaz wizualny odgrywa szczególną rolę w perswazji, odwołując się do emocji i podświadomych pragnień.

Jednym z ważniejszych elementów architektonicznych w sztuce aranżacji przestrzeni jest właściwa aranżacja wejścia. Wejście do budynku jest miejscem gdzie mamy do czynienia z efektem pierwszego spojrzenia, nazywane jest również ustami chi. To tędy w dużej mierze energia przedostaje się do wnętrza. Z tego powodu to jak ono wygląda ma niebagatelne znaczenie dla całego feng shui obiektu.

Na przestrzeni wieków wejście było tym do czego budowniczowie i architekci przywiązywali ogromną wagę. W okresie renesansu mamy do czynienia z tym co możemy nazwać „ feng shui renesansu” jeżeli chodzi o przywiązywanie dużej wagi do wyglądu tej przestrzeni. Jeden z przykładów wspaniałej aranżacji wejścia znajduje się w Lubaniu.W działalności architektonicznej przy procesie projektowania obiektów wykorzystuje się istniejące w świecie formy przyrody żywej oraz zasady wypracowane przed wiekami w odległych Chinach. Tradycyjne, najstarsze typowe domy chińskie były jednopiętrowe i posiadały dziedziniec wewnętrzny. Unikano raczej budowy domów piętrowych. Podstawowymi materiałami budowlanymi były drewno i kamienie pozyskiwane w okolicy. Nieco później pojawiły się cegły z których wznoszono mury. Ściany były tynkowane wapnem na biało lub żółto. Podłogi układano z cegieł lub drewna. Bardzo dużo uwagi poświęcano wejściu do domu, gdyż od niego zależało jaki rodzaj energii i w jakiej ilości napływa do wnętrza.

Polecam, Metoda Silvy w Biznesie (seminarium motywacyjne).

Zajęcia odbywają się w Studium Edukacji Ekologicznej ul. Starograniczna 28, 54-237 Wrocław, dnia 26-27/11/2011 prowadzący Zbigniew Królicki.


Zapraszam na XXI Festiwal Ekologii Neohumanistycznej do Głębocka koło Karpacza w dniach 15-19/07.2011.

W drugim dniu Festiwalu poprowadzę zajęcia z Feng Shui. Tematem zajęć będzie „Uwzględnienie osobistej energii życia mieszkańców w aranżacji ich życiowej przestrzeni”.
Konsultant Feng Shui - Ireneusz Mielec, 59-800 Lubań Rynek-Sukiennice 25 | tel/fax.75 721 38 88, 510 169 988 | Wizyty: 171403