Cena Feng Shui
Cena

Wszystkich zapraszam do skorzystania z usług. Wykonuję ekspertyzy w kraju i za granicą. Porady nie wymagające zrobienia ekspertyzy są bezpłatne. Bardzo często przy zamawianiu ekspertyzy i wyborze wykonawcy, wiele osób kieruje się podawaną ceną. Uważam ,że jest to wielki błąd. Sprawa dotyczy przecież czegoś czego nie można wycenić, szczęścia w życiu, zdrowia, sukcesów finansowych, udanego związku, spełnienia marzeń. 

Z pewnością masz jakiś cel, marzenie, chcesz coś osiągnąć. Odpowiedz sobie na pytanie ile byś dał żeby to się zrealizowało? Będziesz wiedział ile możesz zapłacić za ekspertyzę. Zaręczam jednak, że i tak będzie to dużo mniejsza kwota niż twoje wyobrażenia. O cenie ekspertyzy nie decyduje powierzchnia mieszkania czy firmy, dla tego nie podaję kwoty liczonej za metr kwadratowy powierzchni jak czyni to ogromna rzesza konsultantów. Kosz ekspertyzy zależy przede wszystkim od nakładu mojej pracy, od stopnia złożoności i od wymogów klientów. Niekiedy rozwiązanie problemu jest bardzo proste, wtedy cena jest niska lub ekspertyza nic nie kosztuje. Innym razem problem wymaga głębokiej analizy i wnikliwemu badaniu, aby można było znaleźć takie rozwiązanie, które w krótkim czasie przyniesie pożądane rezultaty. Zdarzają się również ekspertyzy za które nie biorę pieniędzy. Jest coś znacznie wartościowszego niż pieniądze to przyjaźń, sympatia i szacunek osób dla których wykonywałem ekspertyzy. Ceny moich ekspertyz nie odbiegają od cen obowiązujących na rynku, zaręczam jednak że ich jakość jest dużo wyższa o czym mogłem się przekonać wykonując wiele poprawek po osobach uważających się za ekspertów.

Nie wykonuję ekspertyz na odległość. Ekspertyza wiąże się z moim przyjazdem do klienta i omówieniu problemu. Na pierwszym spotkaniu zazwyczaj ustalamy wspólnie zakres ekspertyzy i cenę. Do ceny ekspertyzy doliczane są koszty przyjazdu i ewentualnych noclegów jeżeli ekspertyza wymaga dłuższego pobytu. Klient otrzymuje ekspertyzę w postaci pełnego opracowania z analizą problemu z przyczynami jego występowania i zalecane rozwiązanie (około 50 stron A4 ze zdjęciami i rysunkami). Wykonuję również gotowe projekty aranżacji wnętrz, które stanowią rozwinięcie ekspertyzy, za które cena również jest ustalana w drodze negocjacji. Dla bardziej wymagających klientów wykonujemy gotowe projekty architektoniczne domów i budynków firm uwzględniające indywidualne cechy osobowości i rodzaj prowadzonej działalności przez firmę.


Konsultant Feng Shui - Ireneusz Mielec, 59-800 Lubań Rynek-Sukiennice 25 | tel/fax.75 721 38 88, 510 169 988 | Wizyty: 275813