O Mnie Feng Shui
O Mnie

Swoją przygodę z Feng Shui rozpocząłem ponad 25 lat temu. W swojej pracy korzystam z umiejętności i wiedzy zdobytej na wielu kursach z zakresu Feng Shui oraz radiestezji, Rejki, Metody Silvy. Około 15 lat zajmowałem się karate, najpierw jako uczeń a następnie instruktor, poznałem również jogę. Na swojej drodze życia spotkałem wspaniałego człowieka Dadę Vaditananda, który nauczył mnie medytacji. Zwieńczeniem moich zainteresowań Feng Shui było ukończenie z wynikiem celującym Akademii Feng Shui we Wrocławiu. W marcu 2002 roku obroniłem pracę dyplomową napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Zbigniewa Królickiego. Od tego dnia stałem się aktywnym ekspertem wykonującym profesjonalne ekspertyzy.

Z wielkim powodzeniem stosuję Feng Shui na co dzień w swoim życiu. Z moich usług korzystają firmy prowadzące działalność gospodarczą i osoby prywatne.

W dowód uznania za jakość ekspertyz w 2004 roku otrzymałem zaszczytny tytuł „Eksperta Roku”. W dalszym ciągu pogłębiam swoją wiedzę na licznych seminariach i stażach konsultantów prowadzonych przez najlepszych wykładowców. Moją pasją jest architektura wnętrz i projektowanie ogrodów, coraz bardziej pochłania mnie rysunek i malarstwo. Tworzę obrazy, które wykorzystywane są jako remedia w stosowaniu Feng Shui.

W wykonywaniu ekspertyz Feng Shui posługuję się sprawdzonymi narzędziami są nimi System Czterech Filarów Przeznaczenia, system analizy oparty na Bagua (Szkoła Życiowych Ąspiracji), System wywodzący się z Buddyzmu Tybetańskiego Szkoła Czarnych Czapek, Bazhai Pai, Szkołą Formy (Xing Fa), Szkołą Kąpasu (Li Fa) oraz najnowsze zdobycze nauki psychofizjologie widzenia, ergonomię, psychologię i radiestezję. Uważam, że Feng Shui nie jest nauką zamkniętą, skończoną ciągle ewoluuje i korzysta z coraz nowszych zdobyczy współczesnej wiedzy. Osoby które zajmują się Feng Shui starają się wnieść do tej dziedziny aktywności człowieka wiele nowości, których nadrzędnym celem jest odnalezienie klucza do szczęścia człowieka.

Poznałem wielu wspaniałych ludzi, którzy przekazali mi swoją wiedzę, którą z czasem postanowiłem się podzielić. Prowadzę wykłady, seminaria i kursy, współpracuję z architektami przy projektowaniu budynków i domów. Przekazuję swoją wiedzę również przyszłym konsultantom, jestem wykładowcą w Akademii Feng Shui, odkrywam dla studentów tajniki Wędrującej Gwiazdy. W 2009 roku za profesjonalizm i jakość wykonywanych ekspertyz ponownie zostałem wyróżniony tytułem „Konsultanta Roku 2009”.

Feng shui to wielka przygoda, która daje mi możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi, pogłębienia wiedzy, wykonywania niezwykle inspirującego zawodu i bycia szczęśliwym. Największą satysfakcję odczuwam jednak wtedy gdy spotykam się ze swoimi klientami, którym wykonywałem ekspertyzy i widzę jak realizują się ich marzenia, jak zmienia się w pozytywnym kierunku ich życie i że być może dzięki mnie są szczęśliwi.


Konsultant Feng Shui - Ireneusz Mielec, 59-800 Lubań Rynek-Sukiennice 25 | tel/fax.75 721 38 88, 510 169 988 | Wizyty: 279171